LOADING...

Rolety

Dostarczymy i zamontujemy solidne rolety!

W Ministerstwie Rolet oferujemy rolety tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Dbamy, aby każdy najdrobniejszy element osłony był odpowiednio wykonany i zamontowany na oknach klienta. Nie sprzedajemy i nie montujemy roletek plastikowych o niskiej jakości. Naszym priorytetem jest solidne wykonanie, mocne mechanizmy i nowoczesny design, co w efekcie przekłada się na długie użytkowanie osłony i co najważniejsze zadowolenie klienta.


Zapewniamy kompleksową usługę sprzedaży i montażu rolet

Zapewniamy profesjonalną obsługę zaczynając od naszego pomiaru firmowego, porady związanej z wyborem odpowiedniego systemu, materiału
oraz kolorystyki pasującej do danego wnętrza, kończąc na ewentualnym demontażu starych rolet i montażu nowych wyprodukowanych pod wymiar rolet.

Rolety dzień & noc

dzień_noc_ministerstworolet

Rolety w systemie dzień & noc w kasecie aluminiowej i prowadnicami. System składający się z dwuwarstwowej tkaniny naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających.

Rolety rzymskie

W roletach rzymskich tkanina rolety odgrywa najważniejszą rolę. Od niej w dużym stopniu zależy wydźwięk i wpływ na aranżację danego pomieszczenia.

Rolety w kasecie

Rolety materiałowe z pełnym przysłonięciem okna w kasecie aluminiowej i prowadnicami. Praktyczny system składający się z jedno-warstwowej tkaniny w przeróżnej gamie kolorów.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to podobny system do rolet materiałowych z pełnym przysłonięciem przeznaczony do większych powierzchni okiennych.

Rolety dachowe

Rolety dachowe wykonane z aluminium to trwałe, solidne i praktyczne systemy zabezpieczające pomieszczenie przed promieniami słonecznymi.


Dołącz do naszych zadowolonych klientów


WARTO WIEDZIEĆ!
Dlaczego warto mieć osłony na oknach?

Właściwie dobrane bardzo zwiększają funkcjonalność samej stolarki, a w efekcie także pomieszczeń. Ich wybór jest obecnie ogromny, dlatego przede wszystkim musimy zdecydować, do czego tak naprawdę będą nam potrzebne. Przede wszystkim musimy się skupić głównie na osłonach, które są w stanie nie tylko skutecznie ograniczyć nadmiar światła słonecznego, ale również zapobiec przegrzewaniu się wnętrz.

Oznacza to, że mieszkanie w wyposażonym w nie domu staje się nie tylko bardziej komfortowe. Może dać też spore oszczędności. Bo osłony mogą bardzo zmniejszyć zapotrzebowanie na pracę klimatyzatorów, a czasem pozwalają z nich zrezygnować. I to nawet w pomieszczeniach, gdzie wcześniej po prostu nie dało się wytrzymać w czasie upałów. Można powiedzieć, że zyskujemy w sensie ekonomicznym, dzięki mniejszemu zużyciu energii. Ponadto nie obciążamy środowiska i żyje się nam wygodniej, bo wiele osób nie najlepiej znosi klimatyzację.

Ochrona latem

Rolety, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne chronią przed promieniami słonecznymi, co znacznie niweluje nagrzewanie się pomieszczeń. Co za tym idzie, ich zamontowanie może również obniżyć potencjalnie wysokie rachunki za prąd – nie musisz inwestować w urządzenia mające na celu ochłodzić dane pomieszczenie, jak np. klimatyzatory, cyrkulatory oraz wentylatory. Rozwiązania tego typu pozwalają utrzymać we wnętrzach niską temperaturę oraz znacznie niwelują mrużenie oczu przed ostrymi promieniami słońca, które nieustannie wkradają się do niezabezpieczonych pomieszczeń.

Ochrona zimą

Systemy osłonowe tego rodzaju są także bardzo przydatne podczas jesienno-zimowych miesięcy, szczególnie kiedy temperatury za oknem spadają poniżej zera. Rolety zewnętrzne chronią przed utratą ciepła oraz zabezpieczają przed dostaniem się zimnego powietrza z zewnątrz. Oznacza to, że po ich zamontowaniu rachunki za ogrzewanie domu będą niższe niż przed montażem. Izolacja termiczna budynku gwarantuje, że inwestycja na pewno się zwróci. Jednak obniżenie kosztów ogrzewania domu to nie jedyna zaleta tego typu systemu – dodatkowo zapewniają one ochronę przed wiatrem, deszczem, gradem oraz śniegiem.

Ochrona prywatności

Nie można zapomnieć o ich podstawowej funkcji, jaką jest ochrona przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Zarówno modele zewnętrze, jak i wewnętrzne blokują widoki dostępne po drugiej stronie okna, szczególnie przy zapalonym świetle po zmroku Rolety zewnętrzne znacznie redukują hałas dochodzący z dworu – dzięki temu z powodzeniem korzystają z nich mieszkańcy obiektów położonych niedaleko dróg, z oknami od strony ulicy. Zewnętrzne modele antywłamaniowe gwarantują także bezcenne poczucie bezpieczeństwa chroniąc właścicieli przed nieproszonymi gośćmi.

Funkcja ozdobna

Możliwość własnej aranżacji to zdecydowanie jeden z największych atutów tego rodzaju produktów. W Ministerstwie Rolet znajduje się duży wybór produktów w różnych typach, modelach oraz kolorach. Szeroki wybór rolet sprawia, że staną się one nie tylko praktycznym systemem osłonowym, ale i gustownym oraz stylowym elementem dekoracji każdego pomieszczenia. Tego rodzaju rozwiązania pięknie skomponują się zarówno w bardzo nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.