LOADING...

Rolety Dzień & Noc

Rolety dzień & noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań.  Łączy w sobie właściwości klasycznej rolety z możliwością samodzielnej regulacji dostępu światła, tworząc jednocześnie klimat we wnętrzu zgodny z własnym samopoczuciem.

Roleta dzień & noc jest najnowszym typem osłony. Składa się z dwuwarstwowej tkaniny naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających. Nałożenie dwóch warstw tkaniny i przesuwanie ich względem siebie daje możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia / zaciemnienia pomieszczenia.
Roletę można również całkowicie zwinąć.

Dostarczamy i montujemy rolety!

Rolety dzień/noc (aluminiowe)
Przeznaczenie: do małych i średnich okien
Montaż do listwy okiennej

Rolety dzień/noc (aluminiowe)
Przeznaczenie: do małych i średnich okien
Montaż do listwy okiennej

Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania rolet do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe rolet dopasowane są kolorystycznie do materiału. Kaseta i prowadnice wykonane z ALUMINIUM. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka. Rolety mocowane są do listwy okiennej.

Wszystkie rolety produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.


DANE TECHNICZNE:
Typ rolety:  Dzień/Noc
Skład/materiał:  100% poliester / dwuwarstwowa tkanina / trudnozapalny
Gramatura:  62 – 190g/m2
Grubość:  0,18 – 0,51 mm
Max. szerokość materiału:  215 – 300 cm
Rodzaje zaciemnienia:  zaciemniające / przepuszczające światło

MONTAŻ ROLETY
Sposób montowania kasety i prowadnic jest bardzo łatwy i szybki. Kaseta jest przykręcana za pomocą 4 małych wkrętów do górnej listwy przyszybowej okna (nie narusza to warunków gwarancji oraz nie rozszczelnia okna), a prowadnice są przyklejane przy użyciu bardzo wytrzymałej i wzmocnionej taśmy piankowej.

Roleta jest wyposażona w koralikowy mechanizm samohamujący. Dzięki zabudowie tkaniny w kasecie rolety, materiał nie jest narażony na szybsze zużywanie się. Prowadnice boczne utrzymują tkaninę rolety w odpowiednim ułożeniu, dzięki czemu tkanina rolety nie odchodzi od szyby, nawet podczas uchylania skrzydła okna.

Niniejsza roleta posiada w sobie wszystko co potrzebujesz. Solidne wykonanie, mocne mechanizmy i nowoczesny design powodują że użytkownik będzie mógł cieszyć się długim użytkowaniem rolety.

Wszystkie nasze tkaniny posiadają atest higieniczny


 

KOLORY OSPRZĘTU – standard:

KOLORY OSPRZĘTU – drewnopodobne:

Kolory materiałów/tkanin:

– podczas pomiaru u klienta montażysta posiada przy sobie pełne katalogi kolorówZMIERZ OKNO WEDUG PONIŻSZEJ INSRUKCJI, A WYMIAR PRZEŚLIJ NAM MAILEM LUB SMSEMGALERIA