LOADING...

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to obecnie jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań osłonowych. Atutem jest możliwość jest możliwość zastosowania ich do większych gabarytowo okien. Rolety te chronią pomieszczenia przed światłem słonecznym – będą odpowiednie także jako powierzchnie projekcyjne, czy też osłony różnego rodzaju wnęk. Rolety te posiadają szeroką gamę materiałów spełniających różne funkcje, począwszy od delikatnego zasłonięcia okna po całkowite zaciemnienie.

DLACZEGO ROLETY MATERIAŁOWE W KASECIE?

Zaletą rolet materiałowych jest możliwość zastosowania ich do wszelkich typów pomieszczeń. Od pomieszczeń mieszkalnych, poprzez pomieszczenia biurowe, aż do pomieszczeń przemysłowych o specjalnych wymaganiach. Duży wybór rozwiązań, kolorów profili jak i materiałów daje możliwość dopasowania rolet do różnych potrzeb. Dzięki odpowiedniemu doborowi tkanin można je montować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności lub uzyskać dodatkowe korzyści w postaci izolacji termicznej.

Rolety te chronią nas przed również przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, dając poczucie prywatności oraz przed zwiększonym nasłonecznieniem w lato, jak i przed zimnym powietrzem w chłodne dni w przypadku rolet termoizolacyjnych.

 


WYMIERZYMY, DOSTARCZYMY I ZAMONTUJEMY ROLETY

Skontaktuj się z nami i zamów nasz montaż, a my zajmiemy się resztą!

Przyjedziemy z wzornikami i próbkami materiałów, wykonamy pomiar i wyprodukujemy rolety pod wymiar,
dzięki temu będą idealnie dopasowane do Twojego okna.

Szeroka gama naszych kolorów zapewni swobodę wyboru i dopasowania rolet do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe rolet dopasowane są kolorystycznie do materiału. Kaseta wykonana z ALUMINIUM. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka. Rolety mocowane są do ściany lub sufitu

Wszystkie rolety produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.
Wszystkie nasze tkaniny posiadają atest higieniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie,
i umów spotkanie pomiarowe!

Udzielimy Ci wszelkich informacji i przedstawimy wstępną wycenę.

Pamiętaj!
Na terenie Warszawy bezpłatny dojazd, pomiar i wycena.
tel. +48 790 52 91 92

 Godziny pracy:
Pn. – Pt. | 08:00 – 18:00
Sb. | 09:00 – 14:00


Rolety wolnowiszące

roleta_ministerstworolet