LOADING...

Rolety dachowe

Rolety dachowe zapewniają wygodę i ułatwiają funkcjonowanie w pomieszczeniach, w których znajdują się okna dachowe. Pasują do wszystkich typów okien dachowych. Oferujemy bardzo szeroką gamę tkanin o różnym stopniu zaciemnienia i bogatą kolorystykę materiałów.

Składają się z maskownicy i prowadnic wykonanych z aluminium. Rolety posiadają mechanizm sprężynowy z możliwością płynnej regulacji przesłony.  Zastosowanie rolet dachowych to prawdziwe komfortowe rozwiązanie. W porze letniej doskonale chronią przed zbytnim nasłonecznieniem, co jest szczególnie istotne na poddaszach i mansardach, gdzie napływ promieni jest intensywniejszy niż w innych miejscach. Zimą natomiast są dodatkową barierą, która chroni przed ucieczką ciepła.

Dostarczamy i montujemy rolety!

Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania rolet do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe rolet dopasowane są kolorystycznie do materiału. Kaseta i prowadnice wykonane z ALUMINIUM. Sterowanie odbywa się za pomocą uchwytu. Rolety mocowane są do ramy okiennej.

Wszystkie rolety produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.


Kolory materiałów/tkanin:

– podczas pomiaru u klienta montażysta posiada przy sobie pełne katalogi kolorów.

 

UWAGA! Do okien dachowych możemy również zastosować tkaniny plisowane (harmonijki) stosowane w standardowych oknach.