LOADING...

Żaluzje Warszawa Włochy

Żaluzje Warszawa Ochota

Żaluzje Warszawa Włochy

Mieszkasz w Warszawie na dzielnicy Wilanów i potrzebujesz rolet lub żaluzji?
Chciałbyś również, aby wykonawca zapewnił również ich montaż? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się dostarczaniem rolet oraz żaluzji razem z usługą montażu. Zmierzymy okna i wyprodukujemy dla Ciebie rolety na wymiar.
Wystarczy że się z nami skontaktujesz!

Ustalimy termin spotkania pomiarowego, na którym zmierzymy okna, tak aby rolety były idealnie dopasowane, zaprezentujemy osprzęt i materiały z naszej palety kolorów, wyjaśnimy sposób montażu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz podsumowanie wraz z wyceną prześlemy w tym samym dniu na adres e-mail. Po pozytywnej decyzji i gdy rolety będą już gotowe skontaktujemy się z Państwem i ustalimy termin montażu.
Sprzedaż i montaż rolet u klienta wykonujemy w Warszawie i okolicach.

W swojej ofercie posiadamy m.in.:
♦ Rolety w kasecie dzień/noc
♦ Rolety materiałowe w kasecie
♦ Żaluzje plisowane standardowe (harmonijki)
♦ Żaluzje plisowane (typu plaster miodu)
♦ Żaluzje drewniane 25mm i 50mm
♦ Żaluzje aluminiowe 25mm i 50mm
♦ Rolety dachowe w kasecie
♦ Rolety dachowe plisowane
♦ Rolety rzymskie
♦ Moskitiery okienne
♦ Moskitiery drzwiowe
♦ Moskitiery balkonowe plisowane przesuwne

DLACZEGO WARTO MIEĆ ROLETY OKIENNE?
Wilanów to piękna dzielnica wspaniałych ludzi, ale też wielu bloków, które coraz częściej budowane są blisko siebie. Tak stawiane budynki dla potencjalnych nabywców oraz już te wybudowane, w których zamieszkują obecni mieszkańcy są coraz częściej kłopotliwe i zabierające wszelką przestrzeń, swobodę i prywatność. Ta prywatność dla nas jest coraz ważniejsza, dlatego potrzebujemy sposobu, aby ją zbudować i utrzymać. Rażące słońce, wysoka temperatura w mieszkaniu, ludzie przechodzący ulicą, zaglądający nam do środka, ludzie patrzący co wieczór na to co robimy z tego samego piętra z okna na przeciwko i etc. Można by długo wymieniać, ale pierwsze co na przychodzi na myśl w takich sytuacjach to zamontowanie rolet na okna. Jest to jak najbardziej właściwa forma osłony przed słońcem lub niechcianymi spojrzeniami. Patrząc prawdzie w oczy rolety lub inne osłony słoneczne budują naszą prywatność i poczucie swobody.

Jeśli właśnie takiej formy ochrony potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a zajmiemy się wszystkim.
Ustalimy termin pomiaru, zmierzymy okna, wyprodukujemy rolety i zamontujemy je w dogodnym dla Ciebie terminie.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.