LOADING...

O nas

Ministerstwo Rolet to rodzinna firma oferująca najwyższej klasy wachlarz osłon okiennych oraz ekskluzywnych
i nowoczesnych mebli do mieszkań.


Zajmujemy się dystrybucją, sprzedażą i jednocześnie montażem osłon okiennych. Zapewniamy kompleksową obsługę zaczynając od porady związanej z wyborem odpowiednich osłon oraz ich kolorystyki pasującej do danego wnętrza, poprzez pomiar i montaż. Dodatkowo do oferty wprowadziliśmy niezwykle oryginalne i niespotykane, wykonywane ręcznie i z najwyższą starannością, a materiał na nie pozyskiwany jest z najdalszych zakątków świata.

Nowoczesne meble

Osłony okienne

Rolety tekstylne

Rolety tekstylne to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie ze wszystkich rolet,
a jednocześnie najbardziej popularne i praktyczne. Kwintesencja połączenia minimalizmu z elegancją, dająca swobodę łączenia rolet z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.  

Rolety tekstylne:
KASETOWE PEŁNE | KASETOWE DZIEŃ&NOC

Żaluzje plisowane

Nowoczesny, wszechstronny i bardzo funkcjonalny system. Wśród najbardziej interesujących osłon znajdują się właśnie plisy. Jedną z ogromnych zalet plis jest to, że można je przesuwać z góry na dół lub odwrotnie, co daje możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna.

Żaluzje

Żaluzje są bardzo eleganckim sposobem ochrony przez nasłonecznieniem
i z pewnością mogą być traktowane jako ozdoba wnętrza.

Żaluzje:
PIONOWE (Verticale) – tkaninowe,
POZIOME – aluminiowe i drewniane.

Rolety rzymskie

Modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu.

Moskitiery

Moskitiery są najlepszą ochroną przed owadami oraz insektami. Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Moskitiera jest zaczepiana bezinwazyjnie do profilu okna których ilość jest dobierana odpowiednio do wymiarów moskitiery. Moskitiera jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.