LOADING...

Żaluzje poziome

Żaluzje to najstarszy i niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny produkt na rynku systemów ochrony przed słońcem. Ich zastosowanie wykorzystuje się w powierzchniach okiennych domów prywatnych, pomieszczeń biurowych, lokali użytkowych, sal konferencyjnych, gabinetów lekarskich, szkół, recepcji, itp. Dzięki zmianie kąta nachylenia płatków można zachować całkowitą widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia oraz płynnie regulować kierunkiem i ilością wpadającego do pomieszczenia światła.

Żaluzje to jedna z najbardziej stylowych i wszechstronnych osłon okiennych. W naszej ofercie posiadamy żaluzje tylko najwyższej jakości, takie jak: żaluzje drewniane 25mm i 50mm oraz żaluzje aluminiowe 25mm i 50mm. Żaluzje okienne chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem. Dzięki różnym rozmiarom lamel nasze żaluzje dopasujesz do każdej wielkości i rodzaju okien.

Dostarczamy i montujemy rolety!

Żaluzje drewniane/aluminiowe 25mm
Przeznaczenie: do małych okien
Montaż do ramy okiennej

Żaluzje drewniane/aluminiowe 50mm
Przeznaczenie: do każdej wielkości okien
Montaż do ściany lub sufitu

Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele są aluminiowe i drewniane. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków i pokrętła. Żaluzje mogą być mocowane do ściany, sufitu lub na ramę okna

Wszystkie żaluzje produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.


SPOSOBY MONTAŻU ŻALUZJI

DANE TECHNICZNE:
Typ osłony: Żaluzje lamele
Materiał:  drewniane i aluminiowe
Grubość:  25mm oraz 50mm
Zaciemnienie: regulowane pokrętłem


ZMIERZ OKNO WEDUG PONIŻSZEJ INSRUKCJI, A WYMIAR PRZEŚLIJ NAM MAILEM LUB SMSEM


GALERIA