LOADING...

Rolety materiałowe

Zaletą rolet materiałowych jest możliwość zastosowania ich do wszelkich typów pomieszczeń. Od pomieszczeń mieszkalnych, poprzez pomieszczenia biurowe aż do pomieszczeń przemysłowych o specjalnych wymaganiach. Duży wybór rozwiązań systemowych, kolorów profili jak i tkanin daje możliwość dopasowania rolet do naszych potrzeb. Dzięki odpowiedniemu doborowi tkanin można je montować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności lub uzyskać dodatkowe korzyści w postaci izolacji termicznej. Rolet materiałowe chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, dając nam poczucie prywatności.

Rolety materiałowe (aluminiowe)
Przeznaczenie: do małych i średnich okien
Montaż do listwy okiennej

Rolety materiałowe (aluminiowe)
Przeznaczenie: do małych i średnich okien
Montaż do listwy okiennej

Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania rolet do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe rolet dopasowane są kolorystycznie do materiału. Kaseta i prowadnice wykonane z ALUMINIUM. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka. Rolety mocowane są do listwy okiennej.

Wszystkie rolety produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.


ROLETA MATERIAŁOWA W KASECIE ALUMINIOWEJ to nowoczesny i wysokiej jakości system zaciemniania wnętrz montowany do skrzydła okiennego. Kaseta i prowadnice wykonane z ALUMINIUM powodują że rolety wytrzymają o wiele dłużej niż tańsze plastikowe odpowiedniki.

DANE TECHNICZNE:
Typ rolety:  Materiałowe (pełne)
Skład/materiał:  100% poliester / podgumowany/powłoka srebrna, trudnozapalny
Gramatura:  175 – 360g/m2
Grubość:  0,18 – 0,51 mm
Max. szerokość materiału:  215 – 300 cm
Rodzaje zaciemnienia:  zaciemniające lub przepuszczające światło
Absorpcja + Refleksja:  72 – 100%
Transmisja:  0 – 28%
Formaldehyd:  0% (brak)


Absorpcja – to wchłanianie światła przez tkaninę i przekształcenie go w energię cieplną więc im większa jej wartość tym więcej ciepła tkanina oddaje do pomieszczenia.
Refleksja – odbicie światła przez tkaninę- im większa wartość tym więcej światła odbija się na zewnątrz pomieszczenia.
Transmisja – to przenikanie światła przez tkaninę czyli im mniejsza wartość transmisji tym mniej światła przenika przez tkaninę do pomieszczenia.


MONTAŻ ROLETY
Kaseta aluminiowa zostaje przykręcona do górnej listwy przyszybowej za pośrednictwem 4 małych wkrętów zasłoniętych zaślepkami. Aluminiowe prowadnice przyklejone są za pomocą taśmy piankowej, przez co zapobiegają odkształcaniu się. Stertowanie roletami koralikiem odbywa bardzo precyzyjnie, przy pomocy mechanizmu samohamującego.

Niniejsza roleta posiada w sobie wszystko co potrzebujesz. Solidne wykonanie, mocne mechanizmy i nowoczesny design powodują że użytkownik będzie mógł cieszyć się długim użytkowaniem rolety.

Wszystkie nasze tkaniny posiadają atest higieniczny


KOLOR OSPRZĘTU – standard:

KOLOR OSPRZĘTU – drewnopodobne:

Kolory materiałów/tkanin:

– podczas pomiaru u klienta montażysta posiada przy sobie pełne katalogi kolorów.


ZMIERZ OKNO WEDUG PONIŻSZEJ INSRUKCJI, A WYMIAR PRZEŚLIJ NAM MAILEM LUB SMSEM


GALERIA