LOADING...

Osłony okienne

SYSTEMY OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

W Ministerstwie Rolet oferujemy osłony przeciwsłoneczne tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Dbamy, aby każdy najdrobniejszy element osłony był odpowiednio wykonany i zamontowany na oknach klienta. Nie sprzedajemy i nie montujemy roletek plastikowych o niskiej jakości. Naszym priorytetem jest solidne wykonanie, mocne mechanizmy i nowoczesny design, co w efekcie przekłada się na długie użytkowanie osłony i co najważniejsze zadowolenie klienta.


Dostarczamy i montujemy rolety!

Zapewniamy profesjonalną obsługę zaczynając od porady związanej z wyborem odpowiedniego systemu, materiału
oraz kolorystyki pasującej do danego wnętrza. Po akceptacji klienta montujemy wybraną osłonę.
Natomiast jeśli czujesz się na siłach, aby samemu zamontować rolety lub jesteś z innego miasta to jak najbardziej możesz zamówić swoje rolety bez naszego montażu, a my wyślemy je pod wskazany adres – powinieneś wtedy przekazać nam wymagane informacje, tak abyśmy wysłali najlepiej dopasowaną roletę do Twojego okna.

Rolety dzień & noc

dzień_noc_ministerstworolet

Rolety w systemie dzień & noc w kasecie aluminiowej i prowadnicami. System składający się z dwuwarstwowej tkaniny naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających.

Rolety w kasecie

roleta_ministerstworolet

Rolety materiałowe z pełnym przysłonięciem okna w kasecie aluminiowej i prowadnicami. Praktyczny system składający się z jedno-warstwowej tkaniny w przeróżnej gamie kolorów.

Żaluzje drewniane/bambusowe

Żaluzje, czyli najstarszy stosowany system osłon okiennych, składający się z równoległych do siebie lamel. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, w pozycji zamkniętej oraz otwartej.

Żaluzje pionowe (Verticale)

Verticale to funkcjonalny i praktyczny system osłonowy okien. Doskonale sprawdzają się w dużych powierzchniach okiennych skutecznie regulując dopływ światła słonecznego z zewnątrz.

Rolety plisowane (Plisy)

Dzięki żaluzjom plisowanym przysłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które zajmuje niewielką powierzchnię okna.

Moskitiery

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Bardzo praktyczna ochrona przed nieproszonymi gośćmi.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to podobny system do rolet materiałowych z pełnym przysłonięciem przeznaczony do większych powierzchni okiennych.

Rolety rzymskie

W roletach rzymskich tkanina rolety odgrywa najważniejszą rolę. Od niej w dużym stopniu zależy wydźwięk i wpływ na aranżację danego pomieszczenia.

Rolety dachowe

Rolety dachowe wykonane z aluminium to trwałe, solidne i praktyczne systemy zabezpieczające pomieszczenie przed promieniami słonecznymi.


GWARANCJA NAJWYŻSZYJ JAKOŚCI

Najwyższej jakości materiały, osprzęt, mocne mechanizmy oraz solidne wykonanie powodują że oferowane przez Ministerstwo Rolet osłony okienne mają gwarancje najwyższej jakości.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Ministerstwo Rolet posiada 100% pozytywnych opinii klientów. Jest to ogromna satysfakcja dla nas i motywacja do dalszego działania.


WARTO WIEDZIEĆ!
Dlaczego warto mieć osłony na oknach?

Właściwie dobrane bardzo zwiększają funkcjonalność samej stolarki, a w efekcie także pomieszczeń. Ich wybór jest obecnie ogromny, dlatego przede wszystkim musimy zdecydować, do czego tak naprawdę będą nam potrzebne. Przede wszystkim musimy się skupić głównie na osłonach, które są w stanie nie tylko skutecznie ograniczyć nadmiar światła słonecznego, ale również zapobiec przegrzewaniu się wnętrz.

Oznacza to, że mieszkanie w wyposażonym w nie domu staje się nie tylko bardziej komfortowe. Może dać też spore oszczędności. Bo osłony mogą bardzo zmniejszyć zapotrzebowanie na pracę klimatyzatorów, a czasem pozwalają z nich zrezygnować. I to nawet w pomieszczeniach, gdzie wcześniej po prostu nie dało się wytrzymać w czasie upałów. Można powiedzieć, że zyskujemy w sensie ekonomicznym, dzięki mniejszemu zużyciu energii. Ponadto nie obciążamy środowiska i żyje się nam wygodniej, bo wiele osób nie najlepiej znosi klimatyzację.

Ochrona latem

Rolety, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne chronią przed promieniami słonecznymi, co znacznie niweluje nagrzewanie się pomieszczeń. Co za tym idzie, ich zamontowanie może również obniżyć potencjalnie wysokie rachunki za prąd – nie musisz inwestować w urządzenia mające na celu ochłodzić dane pomieszczenie, jak np. klimatyzatory, cyrkulatory oraz wentylatory. Rozwiązania tego typu pozwalają utrzymać we wnętrzach niską temperaturę oraz znacznie niwelują mrużenie oczu przed ostrymi promieniami słońca, które nieustannie wkradają się do niezabezpieczonych pomieszczeń.

Ochrona zimą

Systemy osłonowe tego rodzaju są także bardzo przydatne podczas jesienno-zimowych miesięcy, szczególnie kiedy temperatury za oknem spadają poniżej zera. Rolety zewnętrzne chronią przed utratą ciepła oraz zabezpieczają przed dostaniem się zimnego powietrza z zewnątrz. Oznacza to, że po ich zamontowaniu rachunki za ogrzewanie domu będą niższe niż przed montażem. Izolacja termiczna budynku gwarantuje, że inwestycja na pewno się zwróci. Jednak obniżenie kosztów ogrzewania domu to nie jedyna zaleta tego typu systemu – dodatkowo zapewniają one ochronę przed wiatrem, deszczem, gradem oraz śniegiem.

Ochrona prywatności

Nie można zapomnieć o ich podstawowej funkcji, jaką jest ochrona przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Zarówno modele zewnętrze, jak i wewnętrzne blokują widoki dostępne po drugiej stronie okna, szczególnie przy zapalonym świetle po zmroku Rolety zewnętrzne znacznie redukują hałas dochodzący z dworu – dzięki temu z powodzeniem korzystają z nich mieszkańcy obiektów położonych niedaleko dróg, z oknami od strony ulicy. Zewnętrzne modele antywłamaniowe gwarantują także bezcenne poczucie bezpieczeństwa chroniąc właścicieli przed nieproszonymi gośćmi.

Funkcja ozdobna

Możliwość własnej aranżacji to zdecydowanie jeden z największych atutów tego rodzaju produktów. W Ministerstwie Rolet znajduje się duży wybór produktów w różnych typach, modelach oraz kolorach. Szeroki wybór rolet sprawia, że staną się one nie tylko praktycznym systemem osłonowym, ale i gustownym oraz stylowym elementem dekoracji każdego pomieszczenia. Tego rodzaju rozwiązania pięknie skomponują się zarówno w bardzo nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.