LOADING...

Osłony okienne

SYSTEMY OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH WEWNĘTRZNYCH

W Ministerstwie Rolet oferujemy osłony przeciwsłoneczne tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Dbamy, aby każdy najdrobniejszy element osłony był odpowiednio wykonany i zamontowany na oknach klienta. Nie sprzedajemy i nie montujemy roletek plastikowych o niskiej jakości. Naszym priorytetem jest solidne wykonanie, mocne mechanizmy i nowoczesny design, co w efekcie przekłada się na długie użytkowanie osłony i co najważniejsze zadowolenie klienta.


Zapewniamy profesjonalną obsługę zaczynając od porady związanej z wyborem odpowiedniego systemu, materiału oraz kolorystyki pasującej do danego wnętrza. Po akceptacji klienta montujemy wybraną osłonę. Po montażu natomiast zapewniamy opiekę posprzedażową.

Rolety dzień & noc

Rolety w systemie dzień & noc w kasecie aluminiowej i prowadnicami. System składający się z dwuwarstwowej tkaniny naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe z pełnym przysłonięciem okna w kasecie aluminiowej i prowadnicami. Praktyczny system składający się z jedno-warstwowej tkaniny w przeróżnej gamie kolorów.

Żaluzje

Żaluzje, czyli najstarszy stosowany system osłon okiennych, składający się z równoległych do siebie lamel. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, w pozycji zamkniętej oraz otwartej.

Rolety plisowe

Dzięki żaluzjom plisowanym przysłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które zajmuje niewielką powierzchnię okna.

Moskitiery

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Bardzo praktyczna ochrona przed nieproszonymi gośćmi.


GWARANCJA NAJWYŻSZYJ JAKOŚCI

Najwyższej jakości materiały, osprzęt, mocne mechanizmy oraz solidne wykonanie powodują że oferowane przez Ministerstwo Rolet osłony okienne mają gwarancje najwyższej jakości.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Ministerstwo Rolet posiada 100% pozytywnych opinii klientów. Jest to ogromna satysfakcja dla nas i motywacja do dalszego działania.