LOADING...

Mirage

Mirage- Harmonia kontrastów

Unikalne zasłony okienne do nowoczesnego domu i biura, które zrobią wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale również niespotykaną dotąd funkcjonalnością.

Mirage to system osłon skierowany do klientów, którzy szukają niepowtarzalnych rozwiązań wykończenia wnętrz. Odpowiednie do wszystkich typów okien, zasłony Mirage świetnie sprawdzają się zarówno w dużych oknach, jak i w podwójnych drzwiach balkonowych. Tkanina podzielona jest na kawałki o szerokości 50cm, które pozwalają na przejście i podział w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeby, w przeciwieństwie do tradycyjnych firan i zasłon. Konstrukcja tego systemu umożliwia rozsunięcie płatów tkaniny w ciągu dnia, tak aby cieszyć się światłem dziennym i widokiem z okna w ciągu dnia. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu tkanin o różnej przezierności, zasłony Mirage zasunięte wieczorem zapewniają poczucie prywatności i przytulności. Płaty zasłon można regulować podobnie, jak lamele w żaluzjach pionowych i ustawiać je pod różnym kontem.

Oferujemy dwie kolekcje materiałów:

Mia to kolekcja przezroczystych tkanin, w neutralnych kolorach i spokojnej tonacji.

Fabio to kolekcja tkanin z atestem trudnopalności FR, w eleganckich kolorach, skierowana do klientów kontraktowych.

Do wyboru mamy dla naszych klientów trzy kolory karniszy o szerokości 80 mm: biały, czarny i antracytowy szary. System sterowany jest patykiem, podobnie jak żaluzje pionowe.

Rozwiązanie Mirage sprawdza się świetnie jako designer’skie wykończenie okien zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach i hotelach, dzięki zastosowaniu trudnopalnych tkanin, które mogą osiągać długość aż 5 metrów.

Wybór należy do Państwa. Zapraszamy.