LOADING...

Aluminiowe 16, 25 i 35 mm

Płynna regulacja światłem

Nowoczesna wersja żaluzji poziomych wykonanych z taśmy aluminiowej o szerokości 16, 25 lub 35 mm. Żaluzje to praktyczny, wygodny w użyciu system, dzięki któremu płynnie regulujemy światłem, z możliwością pełnego przysłonięcia. Bogata kolorystyka taśm pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego wnętrza, od klasycznego po ultranowoczesne. Montaż żaluzji odbywa się bezpośrednio do listwy przyszybowej, dla taśmy 35 mm do ściany lub muru (ze względu na większą rynnę górną). Magnes lub żyłka napinają żaluzję w pozycji okna uchylonego. W ofercie Skalmar dostępne mocowania bezinwazyjny, zaczepiane za ramę okienną. Żaluzje dostępne z maskownicą i sterowaniem koralikowym.

Montaż: 
Listwa przyszybowa (światła szyby)
Bezinwazyjny (zaczepiany za ramę okienną)
Dla żaluzji 35 mm sugerowany montaż do ściana/sufitu/muru

Inspiracje
Do żaluzji polecamy ozdobne akcesoria GLAMOUR, wykonane między innymi z aluminium, akrylu, drewna, plexiglasu i skóry. To mały elegancki element, który będzie niczym biżuteria w Twoim oknie.
Firma Skalmar w swojej ofercie proponuje niestandardowe odcienie taśm do żaluzji poziomych, które zamontowane w oknie, bądź na całej jego powierzchni, będą stanowić oryginalny dodatek do Twojego wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem są żaluzje wykonane z taśmy perforowanej – ażurowej, która umożliwia podgląd na zewnątrz przy całkowicie zasłoniętej żaluzji. 
Odwiedź nasz Salon, a doradzimy Ci, jak funkcjonalnie, ale i ciekawie, zaciemnić okno. Może warto połączyć kilka kolorów taśm i stworzyć niepowtarzalny klimat w mieszkaniu.?